T491A474K020AT
KEMETKEMET
KEMET
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: T491A474K020AT
Gamintojas / Gamintojas: KEMET
Prekės aprašymas CAP TANT .470UF 20.0V
Duomenų lapai: T491A474K020AT.pdf
  • Pranešimas
T491A474K020AT specifikacijos
Dalies numeris T491A474K020AT Gamintojas KEMET
apibūdinimas CAP TANT .470UF 20.0V "Lead Free Status / RoHS" statusas
Galimas kiekis 867408 pcs Duomenų lapas T491A474K020AT.pdf
Įtampa - Įvertinta 20V Įveskite Molded
Tolerancija ±10% Dydis / Matmenys 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm)
Serija T491 Reitingai -
Pakuotė Tape & Reel (TR) Paketas / dėžutė 1206 (3216 Metric)
Darbinė temperatūra -55°C ~ 125°C Montavimo tipas Surface Mount
Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 46 Weeks Gamintojo dydžio kodas A
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 125°C "Lead Spacing" -
Aukštis - sėdi (maks.) 0.071" (1.80mm) funkcijos General Purpose
Gedimo greitis - ESR (ekvivalentiškas serijos pasipriešinimas) 14 Ohm
Išsamus aprašymas 0.47µF Molded Tantalum Capacitors 20V 1206 (3216 Metric) 14 Ohm Talpa 0.47µF