T491A336K006AT
KEMETKEMET
T491A336K006AT Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: T491A336K006AT
Gamintojas / Gamintojas: KEMET
Prekės aprašymas CAP TANT 33UF 6.3V 10% 1206
Duomenų lapai: T491A336K006AT.pdf
  • Pranešimas
T491A336K006AT specifikacijos
Dalies numeris T491A336K006AT Gamintojas KEMET
apibūdinimas CAP TANT 33UF 6.3V 10% 1206 "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 347454 pcs Duomenų lapas T491A336K006AT.pdf
Įtampa - Įvertinta 6.3V Įveskite Molded
Tolerancija ±10% Dydis / Matmenys 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm)
Serija T491 Pakuotė Tape & Reel (TR)
Paketas / dėžutė 1206 (3216 Metric) Kiti vardai 399-9716-2
Darbinė temperatūra -55°C ~ 125°C Montavimo tipas Surface Mount
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 46 Weeks
Gamintojo dydžio kodas A Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 125°C
"Lead Spacing" - "Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant
Aukštis - sėdi (maks.) 0.071" (1.80mm) funkcijos General Purpose
Gedimo greitis - ESR (ekvivalentiškas serijos pasipriešinimas) 2.5 Ohm
Išsamus aprašymas 33µF Molded Tantalum Capacitors 6.3V 1206 (3216 Metric) 2.5 Ohm Talpa 33µF