T491A156K010AS
KEMETKEMET
T491A156K010AS Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: T491A156K010AS
Gamintojas / Gamintojas: KEMET
Prekės aprašymas CAP TANT 15UF 10V 10% 1206
Duomenų lapai: T491A156K010AS.pdf
RoHs statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
  • Pranešimas
T491A156K010AS specifikacijos
Dalies numeris T491A156K010AS Gamintojas KEMET
apibūdinimas CAP TANT 15UF 10V 10% 1206 "Lead Free Status / RoHS" statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
Galimas kiekis 5561 pcs Duomenų lapas T491A156K010AS.pdf
Įtampa - Įvertinta 10V Įveskite Molded
Tolerancija ±10% Dydis / Matmenys 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm)
Serija T491 Pakuotė Tape & Reel (TR)
Paketas / dėžutė 1206 (3216 Metric) Kiti vardai Q1602425
Darbinė temperatūra -55°C ~ 125°C Montavimo tipas Surface Mount
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Gamintojo dydžio kodas A
Lifetime @ Temp. - "Lead Spacing" -
"Lead Free Status / RoHS" statusas Contains lead / RoHS non-compliant Aukštis - sėdi (maks.) 0.071" (1.80mm)
funkcijos General Purpose Gedimo greitis -
ESR (ekvivalentiškas serijos pasipriešinimas) 6 Ohm Išsamus aprašymas 15µF Molded Tantalum Capacitors 10V 1206 (3216 Metric) 6 Ohm
Talpa 15µF