T491A104K050AT
KEMETKEMET
T491A104K050AT Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: T491A104K050AT
Gamintojas / Gamintojas: KEMET
Prekės aprašymas CAP TANT 0.1UF 50V 10% 1206
Duomenų lapai: T491A104K050AT.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
  • Pranešimas
T491A104K050AT specifikacijos
Dalies numeris T491A104K050AT Gamintojas KEMET
apibūdinimas CAP TANT 0.1UF 50V 10% 1206 "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 470522 pcs Duomenų lapas T491A104K050AT.pdf
Įtampa - Įvertinta 50V Įveskite Molded
Tolerancija ±10% Dydis / Matmenys 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm)
Serija T491 Pakuotė Cut Tape (CT)
Paketas / dėžutė 1206 (3216 Metric) Kiti vardai 399-8263-1
Darbinė temperatūra -55°C ~ 125°C Montavimo tipas Surface Mount
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 46 Weeks
Gamintojo dydžio kodas A Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 125°C
"Lead Spacing" - "Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant
Aukštis - sėdi (maks.) 0.071" (1.80mm) funkcijos General Purpose
Gedimo greitis - ESR (ekvivalentiškas serijos pasipriešinimas) 20 Ohm
Išsamus aprašymas 0.1µF Molded Tantalum Capacitors 50V 1206 (3216 Metric) 20 Ohm Talpa 0.1µF
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
T491A104K050AT4659
T491A104K050AT4659
Gamintojai: KEMET
apibūdinimas: CAP TANT .100UF 50.0V
Sandelyje: 533013 pcs
parsisiųsti:
RFQ
T491A104K050AN
T491A104K050AN
Gamintojai: KEMET
Sandelyje: 215432 pcs
parsisiųsti: T491A104K050AN.pdf
RFQ
T491A104K050AT4280
T491A104K050AT4280
parsisiųsti:
T491A104K035ZTZ001
T491A104K035ZTZ001
apibūdinimas: CAP TANT .100UF 35.0V
T491A104K050AT4380
T491A104K050AT4380