T490B227M006ATE500
KEMETKEMET
KEMET
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: T490B227M006ATE500
Gamintojas / Gamintojas: KEMET
Prekės aprašymas CAP TANT 220UF 6.3V 20% 1411
Duomenų lapai: T490B227M006ATE500.pdf
  • Pranešimas
T490B227M006ATE500 specifikacijos
Dalies numeris T490B227M006ATE500 Gamintojas KEMET
apibūdinimas CAP TANT 220UF 6.3V 20% 1411 "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 160403 pcs Duomenų lapas T490B227M006ATE500.pdf
Įtampa - Įvertinta 6.3V Įveskite Molded
Tolerancija ±20% Dydis / Matmenys 0.138" L x 0.110" W (3.50mm x 2.80mm)
Serija T490 Reitingai -
Pakuotė Tape & Reel (TR) Paketas / dėžutė 1411 (3528 Metric)
Kiti vardai 399-18375-2 Darbinė temperatūra -55°C ~ 125°C
Montavimo tipas Surface Mount Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 22 Weeks Gamintojo dydžio kodas B
Lifetime @ Temp. 1000 Hrs @ 85°C "Lead Spacing" -
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Aukštis - sėdi (maks.) 0.083" (2.10mm)
funkcijos General Purpose Gedimo greitis -
ESR (ekvivalentiškas serijos pasipriešinimas) - Išsamus aprašymas 220µF Molded Tantalum Capacitors 6.3V 1411 (3528 Metric)
Talpa 220µF