T370F226M035AS
KEMETKEMET
T370F226M035AS Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: T370F226M035AS
Gamintojas / Gamintojas: KEMET
Prekės aprašymas CAP TANT 22UF 35V 20% RADIAL
Duomenų lapai: T370F226M035AS.pdf
RoHs statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
  • Pranešimas
T370F226M035AS specifikacijos
Dalies numeris T370F226M035AS Gamintojas KEMET
apibūdinimas CAP TANT 22UF 35V 20% RADIAL "Lead Free Status / RoHS" statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
Galimas kiekis 12066 pcs Duomenų lapas T370F226M035AS.pdf
Įtampa - Įvertinta 35V Įveskite Molded
Tolerancija ±20% Dydis / Matmenys 0.375" L x 0.150" W (9.53mm x 3.81mm)
Serija T370 Pakuotė Bulk
Paketas / dėžutė Radial Kiti vardai 399-11348
Darbinė temperatūra -55°C ~ 125°C Montavimo tipas Through Hole
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 10 Weeks
Gamintojo dydžio kodas F Lifetime @ Temp. -
"Lead Spacing" 0.300" (7.62mm) "Lead Free Status / RoHS" statusas Contains lead / RoHS non-compliant
Aukštis - sėdi (maks.) 0.475" (12.07mm) funkcijos General Purpose
Gedimo greitis - ESR (ekvivalentiškas serijos pasipriešinimas) 1.3 Ohm
Išsamus aprašymas 22µF Molded Tantalum Capacitors 35V Radial 1.3 Ohm Talpa 22µF