T368D476M035AS
KEMETKEMET
T368D476M035AS Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: T368D476M035AS
Gamintojas / Gamintojas: KEMET
Prekės aprašymas CAP TANT 47UF 35V 20% RADIAL
Duomenų lapai: T368D476M035AS.pdf
RoHs statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
standartinė kaina (JAV doleriais)
500 pcs
  • Pranešimas
T368D476M035AS specifikacijos
Dalies numeris T368D476M035AS Gamintojas KEMET
apibūdinimas CAP TANT 47UF 35V 20% RADIAL "Lead Free Status / RoHS" statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
Galimas kiekis 12608 pcs Duomenų lapas T368D476M035AS.pdf
Įtampa - Įvertinta 35V Įveskite Conformal Coated
Tolerancija ±20% Dydis / Matmenys 0.460" Dia (11.68mm)
Serija T368, UltraDip II Pakuotė Bulk
Paketas / dėžutė Radial, Disc Kiti vardai Q1314674
Darbinė temperatūra -55°C ~ 85°C Montavimo tipas Through Hole
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Gamintojo dydžio kodas D
Lifetime @ Temp. - "Lead Spacing" 0.250" (6.35mm)
"Lead Free Status / RoHS" statusas Contains lead / RoHS non-compliant Aukštis - sėdi (maks.) 0.620" (15.74mm)
funkcijos General Purpose Gedimo greitis -
ESR (ekvivalentiškas serijos pasipriešinimas) 800 mOhm Išsamus aprašymas 47µF Conformal Coated Tantalum Capacitors 35V Radial, Disc 800 mOhm
Talpa 47µF