T356M476K035AT
KEMETKEMET
T356M476K035AT Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: T356M476K035AT
Gamintojas / Gamintojas: KEMET
Prekės aprašymas CAP TANT 47UF 35V 10% RADIAL
Duomenų lapai: T356M476K035AT.pdf
  • Pranešimas
T356M476K035AT specifikacijos
Dalies numeris T356M476K035AT Gamintojas KEMET
apibūdinimas CAP TANT 47UF 35V 10% RADIAL "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 20303 pcs Duomenų lapas T356M476K035AT.pdf
Įtampa - Įvertinta 35V Įveskite Conformal Coated
Tolerancija ±10% Dydis / Matmenys 0.402" Dia (10.20mm)
Serija T356, UltraDip II Pakuotė Bulk
Paketas / dėžutė Radial, Disc Kiti vardai 399-3675
Darbinė temperatūra -55°C ~ 125°C Montavimo tipas Through Hole
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 10 Weeks
Gamintojo dydžio kodas M Lifetime @ Temp. -
"Lead Spacing" 0.200" (5.08mm) "Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant
Aukštis - sėdi (maks.) 0.740" (18.80mm) funkcijos General Purpose
Gedimo greitis - ESR (ekvivalentiškas serijos pasipriešinimas) 800 mOhm
Išsamus aprašymas 47µF Conformal Coated Tantalum Capacitors 35V Radial, Disc 800 mOhm Talpa 47µF