T356J336M025AS
KEMETKEMET
T356J336M025AS Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: T356J336M025AS
Gamintojas / Gamintojas: KEMET
Prekės aprašymas CAP TANT 33UF 25V 20% RADIAL
Duomenų lapai: T356J336M025AS.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
100 pcs
  • Pranešimas
T356J336M025AS specifikacijos
Dalies numeris T356J336M025AS Gamintojas KEMET
apibūdinimas CAP TANT 33UF 25V 20% RADIAL "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 29622 pcs Duomenų lapas T356J336M025AS.pdf
Įtampa - Įvertinta 25V Įveskite Conformal Coated
Tolerancija ±20% Dydis / Matmenys 0.331" Dia (8.40mm)
Serija T356, UltraDip II Pakuotė Bulk
Paketas / dėžutė Radial, Disc Kiti vardai Q2770105
Darbinė temperatūra -55°C ~ 125°C Montavimo tipas Through Hole
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 21 Weeks
Gamintojo dydžio kodas J Lifetime @ Temp. -
"Lead Spacing" 0.200" (5.08mm) "Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant
Aukštis - sėdi (maks.) 0.551" (14.00mm) funkcijos General Purpose
Gedimo greitis - ESR (ekvivalentiškas serijos pasipriešinimas) 1.2 Ohm
Išsamus aprašymas 33µF Conformal Coated Tantalum Capacitors 25V Radial, Disc 1.2 Ohm Talpa 33µF