T356G106M035AT
KEMETKEMET
T356G106M035AT Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: T356G106M035AT
Gamintojas / Gamintojas: KEMET
Prekės aprašymas CAP TANT 10UF RADIAL
Duomenų lapai: T356G106M035AT.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
  • Pranešimas
T356G106M035AT specifikacijos
Dalies numeris T356G106M035AT Gamintojas KEMET
apibūdinimas CAP TANT 10UF RADIAL "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 79023 pcs Duomenų lapas T356G106M035AT.pdf
Įtampa - Įvertinta 35V Įveskite Conformal Coated
Tolerancija ±20% Dydis / Matmenys 0.248" Dia (6.30mm)
Serija T356, UltraDip II Pakuotė Bulk
Paketas / dėžutė Radial, Disc Kiti vardai 399-17349
T356G106M035AT-ND
Darbinė temperatūra -55°C ~ 125°C Montavimo tipas Through Hole
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 24 Weeks
Gamintojo dydžio kodas G Lifetime @ Temp. -
"Lead Spacing" 0.200" (5.08mm) "Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant
Aukštis - sėdi (maks.) 0.449" (11.40mm) funkcijos General Purpose
Gedimo greitis - ESR (ekvivalentiškas serijos pasipriešinimas) -
Išsamus aprašymas 10µF Conformal Coated Tantalum Capacitors 35V Radial, Disc Talpa 10µF
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
T356G156K025AS
T356G156K025AS
Gamintojai: KEMET
apibūdinimas: CAP TANT 15UF 25V 10% RADIAL
Sandelyje: 69349 pcs
parsisiųsti: T356G156K025AS.pdf
RFQ
T356G106M035AT7301
T356G106M035AT7301
Gamintojai: KEMET
apibūdinimas: CAP TANT 10UF 35V 20% RADIAL