T356E225K050AT
KEMETKEMET
T356E225K050AT Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: T356E225K050AT
Gamintojas / Gamintojas: KEMET
Prekės aprašymas CAP TANT 2.2UF 50V 10% RADIAL
Duomenų lapai: T356E225K050AT.pdf
  • Pranešimas
T356E225K050AT specifikacijos
Dalies numeris T356E225K050AT Gamintojas KEMET
apibūdinimas CAP TANT 2.2UF 50V 10% RADIAL "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 76147 pcs Duomenų lapas T356E225K050AT.pdf
Įtampa - Įvertinta 50V Įveskite Conformal Coated
Tolerancija ±10% Dydis / Matmenys 0.217" Dia (5.50mm)
Serija T356, UltraDip II Pakuotė Bulk
Paketas / dėžutė Radial, Disc Kiti vardai 399-3644
Darbinė temperatūra -55°C ~ 125°C Montavimo tipas Through Hole
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 10 Weeks
Gamintojo dydžio kodas E Lifetime @ Temp. -
"Lead Spacing" 0.200" (5.08mm) "Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant
Aukštis - sėdi (maks.) 0.402" (10.20mm) funkcijos General Purpose
Gedimo greitis - ESR (ekvivalentiškas serijos pasipriešinimas) 3.5 Ohm
Išsamus aprašymas 2.2µF Conformal Coated Tantalum Capacitors 50V Radial, Disc 3.5 Ohm Talpa 2.2µF