T356E106K020AT
KEMETKEMET
T356E106K020AT Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: T356E106K020AT
Gamintojas / Gamintojas: KEMET
Prekės aprašymas CAP TANT 10UF 20V 10% RADIAL
Duomenų lapai: T356E106K020AT.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
  • Pranešimas
T356E106K020AT specifikacijos
Dalies numeris T356E106K020AT Gamintojas KEMET
apibūdinimas CAP TANT 10UF 20V 10% RADIAL "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 92315 pcs Duomenų lapas T356E106K020AT.pdf
Įtampa - Įvertinta 20V Įveskite Conformal Coated
Tolerancija ±10% Dydis / Matmenys 0.217" Dia (5.50mm)
Serija T356, UltraDip II Pakuotė Bulk
Paketas / dėžutė Radial, Disc Kiti vardai 399-3639
Darbinė temperatūra -55°C ~ 125°C Montavimo tipas Through Hole
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 24 Weeks
Gamintojo dydžio kodas E Lifetime @ Temp. -
"Lead Spacing" 0.200" (5.08mm) "Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant
Aukštis - sėdi (maks.) 0.402" (10.20mm) funkcijos General Purpose
Gedimo greitis - ESR (ekvivalentiškas serijos pasipriešinimas) 2.9 Ohm
Išsamus aprašymas 10µF Conformal Coated Tantalum Capacitors 20V Radial, Disc 2.9 Ohm Talpa 10µF