T356A685K006AS
KEMETKEMET
T356A685K006AS Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: T356A685K006AS
Gamintojas / Gamintojas: KEMET
Prekės aprašymas CAP TANT 6.8UF 6.3V 10% RADIAL
Duomenų lapai: T356A685K006AS.pdf
RoHs statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
  • Pranešimas
T356A685K006AS specifikacijos
Dalies numeris T356A685K006AS Gamintojas KEMET
apibūdinimas CAP TANT 6.8UF 6.3V 10% RADIAL "Lead Free Status / RoHS" statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
Galimas kiekis 144397 pcs Duomenų lapas T356A685K006AS.pdf
Įtampa - Įvertinta 6.3V Įveskite Conformal Coated
Tolerancija ±10% Dydis / Matmenys 0.177" Dia (4.50mm)
Serija T356, UltraDip II Pakuotė Bulk
Paketas / dėžutė Radial, Disc Kiti vardai 399-1303
Darbinė temperatūra -55°C ~ 125°C Montavimo tipas Through Hole
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Gamintojo dydžio kodas A
Lifetime @ Temp. - "Lead Spacing" 0.200" (5.08mm)
"Lead Free Status / RoHS" statusas Contains lead / RoHS non-compliant Aukštis - sėdi (maks.) 0.339" (8.60mm)
funkcijos General Purpose Gedimo greitis -
ESR (ekvivalentiškas serijos pasipriešinimas) 8 Ohm Išsamus aprašymas 6.8µF Conformal Coated Tantalum Capacitors 6.3V Radial, Disc 8 Ohm
Talpa 6.8µF