T354M107K020AT
KEMETKEMET
T354M107K020AT Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: T354M107K020AT
Gamintojas / Gamintojas: KEMET
Prekės aprašymas CAP TANT 100UF 20V 10% RADIAL
Duomenų lapai: T354M107K020AT.pdf
  • Pranešimas
T354M107K020AT specifikacijos
Dalies numeris T354M107K020AT Gamintojas KEMET
apibūdinimas CAP TANT 100UF 20V 10% RADIAL "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 19168 pcs Duomenų lapas T354M107K020AT.pdf
Įtampa - Įvertinta 20V Įveskite Conformal Coated
Tolerancija ±10% Dydis / Matmenys 0.402" Dia (10.20mm)
Serija T354, UltraDip II Pakuotė Bulk
Paketas / dėžutė Radial, Disc Kiti vardai 399-8905
Q4907706C
T1054693C
T354M107K020AT-ND
Darbinė temperatūra -55°C ~ 125°C Montavimo tipas Through Hole
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 10 Weeks
Gamintojo dydžio kodas M Lifetime @ Temp. -
"Lead Spacing" 0.250" (6.35mm) "Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant
Aukštis - sėdi (maks.) 0.740" (18.80mm) funkcijos General Purpose
Gedimo greitis - ESR (ekvivalentiškas serijos pasipriešinimas) 600 mOhm
Išsamus aprašymas 100µF Conformal Coated Tantalum Capacitors 20V Radial, Disc 600 mOhm Talpa 100µF