T350J685K050AT
KEMETKEMET
T350J685K050AT Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: T350J685K050AT
Gamintojas / Gamintojas: KEMET
Prekės aprašymas CAP TANT 6.8UF 50V 10% RADIAL
Duomenų lapai: T350J685K050AT.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
  • Pranešimas
T350J685K050AT specifikacijos
Dalies numeris T350J685K050AT Gamintojas KEMET
apibūdinimas CAP TANT 6.8UF 50V 10% RADIAL "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 50394 pcs Duomenų lapas T350J685K050AT.pdf
Įtampa - Įvertinta 50V Įveskite Conformal Coated
Tolerancija ±10% Dydis / Matmenys 0.331" Dia (8.40mm)
Serija T350, UltraDip II Pakuotė Bulk
Paketas / dėžutė Radial, Disc Kiti vardai 399-3593
Darbinė temperatūra -55°C ~ 125°C Montavimo tipas Through Hole
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 10 Weeks
Gamintojo dydžio kodas J Lifetime @ Temp. -
"Lead Spacing" 0.200" (5.08mm) "Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant
Aukštis - sėdi (maks.) 0.500" (12.70mm) funkcijos General Purpose
Gedimo greitis - ESR (ekvivalentiškas serijos pasipriešinimas) 2 Ohm
Išsamus aprašymas 6.8µF Conformal Coated Tantalum Capacitors 50V Radial, Disc 2 Ohm Talpa 6.8µF