T350E225K050AS
KEMETKEMET
T350E225K050AS Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: T350E225K050AS
Gamintojas / Gamintojas: KEMET
Prekės aprašymas CAP TANT 2.2UF 50V 10% RADIAL
Duomenų lapai: T350E225K050AS.pdf
RoHs statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
  • Pranešimas
T350E225K050AS specifikacijos
Dalies numeris T350E225K050AS Gamintojas KEMET
apibūdinimas CAP TANT 2.2UF 50V 10% RADIAL "Lead Free Status / RoHS" statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
Galimas kiekis 76687 pcs Duomenų lapas T350E225K050AS.pdf
Įtampa - Įvertinta 50V Įveskite Conformal Coated
Tolerancija ±10% Dydis / Matmenys 0.217" Dia (5.50mm)
Serija T350, UltraDip II Pakuotė Bulk
Paketas / dėžutė Radial, Disc Kiti vardai 399-1447
Darbinė temperatūra -55°C ~ 125°C Montavimo tipas Through Hole
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 21 Weeks
Gamintojo dydžio kodas E Lifetime @ Temp. -
"Lead Spacing" 0.100" (2.54mm) "Lead Free Status / RoHS" statusas Contains lead / RoHS non-compliant
Aukštis - sėdi (maks.) 0.350" (8.90mm) funkcijos General Purpose
Gedimo greitis - ESR (ekvivalentiškas serijos pasipriešinimas) 3.5 Ohm
Išsamus aprašymas 2.2µF Conformal Coated Tantalum Capacitors 50V Radial, Disc 3.5 Ohm Talpa 2.2µF