T330A225K035AS
KEMETKEMET
T330A225K035AS Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: T330A225K035AS
Gamintojas / Gamintojas: KEMET
Prekės aprašymas CAP TANT 2.2UF 35V 10% RADIAL
Duomenų lapai: T330A225K035AS.pdf
RoHs statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
standartinė kaina (JAV doleriais)
400 pcs
  • Pranešimas
T330A225K035AS specifikacijos
Dalies numeris T330A225K035AS Gamintojas KEMET
apibūdinimas CAP TANT 2.2UF 35V 10% RADIAL "Lead Free Status / RoHS" statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
Galimas kiekis 16094 pcs Duomenų lapas T330A225K035AS.pdf
Įtampa - Įvertinta 35V Įveskite Molded
Tolerancija ±10% Dydis / Matmenys 0.230" L x 0.105" W (5.84mm x 2.67mm)
Serija T330 Pakuotė Bulk
Paketas / dėžutė Radial Kiti vardai 399-11321
Darbinė temperatūra -55°C ~ 125°C Montavimo tipas Through Hole
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 21 Weeks
Gamintojo dydžio kodas A Lifetime @ Temp. -
"Lead Spacing" 0.125" (3.18mm) "Lead Free Status / RoHS" statusas Contains lead / RoHS non-compliant
Aukštis - sėdi (maks.) 0.353" (8.96mm) funkcijos General Purpose
Gedimo greitis - ESR (ekvivalentiškas serijos pasipriešinimas) 9 Ohm
Išsamus aprašymas 2.2µF Molded Tantalum Capacitors 35V Radial 9 Ohm Talpa 2.2µF