T322E336K020AT
KEMETKEMET
T322E336K020AT Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: T322E336K020AT
Gamintojas / Gamintojas: KEMET
Prekės aprašymas CAP TANT 33UF 20V 10% AXIAL
Duomenų lapai: T322E336K020AT.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
  • Pranešimas
T322E336K020AT specifikacijos
Dalies numeris T322E336K020AT Gamintojas KEMET
apibūdinimas CAP TANT 33UF 20V 10% AXIAL "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 35505 pcs Duomenų lapas T322E336K020AT.pdf
Įtampa - Įvertinta 20V Įveskite Molded
Tolerancija ±10% Dydis / Matmenys 0.280" Dia x 0.530" L (7.11mm x 13.46mm)
Serija T322 Pakuotė Bulk
Paketas / dėžutė Axial Kiti vardai 399-4576
Darbinė temperatūra -55°C ~ 125°C Montavimo tipas Through Hole
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 10 Weeks
Gamintojo dydžio kodas E Lifetime @ Temp. -
"Lead Spacing" - "Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant
Aukštis - sėdi (maks.) - funkcijos General Purpose
Gedimo greitis - ESR (ekvivalentiškas serijos pasipriešinimas) 1.4 Ohm
Išsamus aprašymas 33µF Molded Tantalum Capacitors 20V Axial 1.4 Ohm Talpa 33µF