T322E106K050AT
KEMETKEMET
T322E106K050AT Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: T322E106K050AT
Gamintojas / Gamintojas: KEMET
Prekės aprašymas CAP TANT 10UF 50V 10% AXIAL
Duomenų lapai: T322E106K050AT.pdf
  • Pranešimas
T322E106K050AT specifikacijos
Dalies numeris T322E106K050AT Gamintojas KEMET
apibūdinimas CAP TANT 10UF 50V 10% AXIAL "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 39058 pcs Duomenų lapas T322E106K050AT.pdf
Įtampa - Įvertinta 50V Įveskite Molded
Tolerancija ±10% Dydis / Matmenys 0.280" Dia x 0.530" L (7.11mm x 13.46mm)
Serija T322 Pakuotė Bulk
Paketas / dėžutė Axial Kiti vardai 399-4622
Darbinė temperatūra -55°C ~ 125°C Montavimo tipas Through Hole
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 10 Weeks
Gamintojo dydžio kodas E Lifetime @ Temp. -
"Lead Spacing" - "Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant
Aukštis - sėdi (maks.) - funkcijos General Purpose
Gedimo greitis - ESR (ekvivalentiškas serijos pasipriešinimas) 1.6 Ohm
Išsamus aprašymas 10µF Molded Tantalum Capacitors 50V Axial 1.6 Ohm Talpa 10µF