T322D106J035AT
KEMETKEMET
T322D106J035AT Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: T322D106J035AT
Gamintojas / Gamintojas: KEMET
Prekės aprašymas CAP TANT 10UF 5% 35V AXIAL
Duomenų lapai: T322D106J035AT.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
  • Pranešimas
T322D106J035AT specifikacijos
Dalies numeris T322D106J035AT Gamintojas KEMET
apibūdinimas CAP TANT 10UF 5% 35V AXIAL "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 67645 pcs Duomenų lapas T322D106J035AT.pdf
Įtampa - Įvertinta 35V Įveskite Molded
Tolerancija ±5% Dydis / Matmenys 0.180" Dia x 0.420" L (4.57mm x 10.67mm)
Serija T322 Pakuotė Bulk
Paketas / dėžutė Axial Kiti vardai 399-13628
Darbinė temperatūra -55°C ~ 125°C Montavimo tipas Through Hole
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 10 Weeks
Gamintojo dydžio kodas D Lifetime @ Temp. -
"Lead Spacing" - "Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant
Aukštis - sėdi (maks.) - funkcijos General Purpose
Gedimo greitis - ESR (ekvivalentiškas serijos pasipriešinimas) 2 Ohm @ 100kHz
Išsamus aprašymas 10µF Molded Tantalum Capacitors 35V Axial 2 Ohm @ 100kHz Talpa 10µF