T322C475K025AS
KEMETKEMET
T322C475K025AS Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: T322C475K025AS
Gamintojas / Gamintojas: KEMET
Prekės aprašymas CAP TANT 4.7UF 25V 10% AXIAL
Duomenų lapai: T322C475K025AS.pdf
RoHs statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
  • Pranešimas
T322C475K025AS specifikacijos
Dalies numeris T322C475K025AS Gamintojas KEMET
apibūdinimas CAP TANT 4.7UF 25V 10% AXIAL "Lead Free Status / RoHS" statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
Galimas kiekis 63041 pcs Duomenų lapas T322C475K025AS.pdf
Įtampa - Įvertinta 25V Įveskite Molded
Tolerancija ±10% Dydis / Matmenys 0.180" Dia x 0.345" L (4.57mm x 8.76mm)
Serija T322 Pakuotė Bulk
Paketas / dėžutė Axial Kiti vardai 399-1510
Darbinė temperatūra -55°C ~ 125°C Montavimo tipas Through Hole
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 10 Weeks
Gamintojo dydžio kodas C Lifetime @ Temp. -
"Lead Spacing" - "Lead Free Status / RoHS" statusas Contains lead / RoHS non-compliant
Aukštis - sėdi (maks.) - funkcijos General Purpose
Gedimo greitis - ESR (ekvivalentiškas serijos pasipriešinimas) 4 Ohm
Išsamus aprašymas 4.7µF Molded Tantalum Capacitors 25V Axial 4 Ohm Talpa 4.7µF