T322B225K020AT
KEMETKEMET
T322B225K020AT Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: T322B225K020AT
Gamintojas / Gamintojas: KEMET
Prekės aprašymas CAP TANT 2.2UF 20V 10% AXIAL
Duomenų lapai: T322B225K020AT.pdf
  • Pranešimas
T322B225K020AT specifikacijos
Dalies numeris T322B225K020AT Gamintojas KEMET
apibūdinimas CAP TANT 2.2UF 20V 10% AXIAL "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 103711 pcs Duomenų lapas T322B225K020AT.pdf
Įtampa - Įvertinta 20V Įveskite Molded
Tolerancija ±10% Dydis / Matmenys 0.110" Dia x 0.290" L (2.79mm x 7.37mm)
Serija T322 Pakuotė Bulk
Paketas / dėžutė Axial Kiti vardai 399-4570
Darbinė temperatūra -55°C ~ 125°C Montavimo tipas Through Hole
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 10 Weeks
Gamintojo dydžio kodas B Lifetime @ Temp. -
"Lead Spacing" - "Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant
Aukštis - sėdi (maks.) - funkcijos General Purpose
Gedimo greitis - ESR (ekvivalentiškas serijos pasipriešinimas) 7 Ohm
Išsamus aprašymas 2.2µF Molded Tantalum Capacitors 20V Axial 7 Ohm Talpa 2.2µF