T322A104K050AT
KEMETKEMET
T322A104K050AT Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: T322A104K050AT
Gamintojas / Gamintojas: KEMET
Prekės aprašymas CAP TANT 0.1UF 50V 10% AXIAL
Duomenų lapai: T322A104K050AT.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
  • Pranešimas
T322A104K050AT specifikacijos
Dalies numeris T322A104K050AT Gamintojas KEMET
apibūdinimas CAP TANT 0.1UF 50V 10% AXIAL "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 120127 pcs Duomenų lapas T322A104K050AT.pdf
Įtampa - Įvertinta 50V Įveskite Molded
Tolerancija ±10% Dydis / Matmenys 0.095" Dia x 0.260" L (2.41mm x 6.60mm)
Serija T322 Pakuotė Bulk
Paketas / dėžutė Axial Kiti vardai 399-4610
Darbinė temperatūra -55°C ~ 125°C Montavimo tipas Through Hole
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 10 Weeks
Gamintojo dydžio kodas A Lifetime @ Temp. -
"Lead Spacing" - "Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant
Aukštis - sėdi (maks.) - funkcijos General Purpose
Gedimo greitis - ESR (ekvivalentiškas serijos pasipriešinimas) 26 Ohm
Išsamus aprašymas 0.1µF Molded Tantalum Capacitors 50V Axial 26 Ohm Talpa 0.1µF