T212A105K050CS
KEMETKEMET
T212A105K050CS Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: T212A105K050CS
Gamintojas / Gamintojas: KEMET
Prekės aprašymas CAP TANT 1.0UF 10% 50V AXIAL
Duomenų lapai: T212A105K050CS.pdf
RoHs statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
standartinė kaina (JAV doleriais)
38 pcs
  • Pranešimas
T212A105K050CS specifikacijos
Dalies numeris T212A105K050CS Gamintojas KEMET
apibūdinimas CAP TANT 1.0UF 10% 50V AXIAL "Lead Free Status / RoHS" statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
Galimas kiekis 16037 pcs Duomenų lapas T212A105K050CS.pdf
Įtampa - Įvertinta 50V Įveskite Hermetically Sealed
Tolerancija ±10% Dydis / Matmenys 0.135" Dia x 0.422" L (3.43mm x 10.72mm)