T198B826K075AS
KEMETKEMET
T198B826K075AS Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: T198B826K075AS
Gamintojas / Gamintojas: KEMET
Prekės aprašymas CAP TANT 82UF 75V 10% AXIAL
Duomenų lapai: T198B826K075AS.pdf
RoHs statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
  • Pranešimas
T198B826K075AS specifikacijos
Dalies numeris T198B826K075AS Gamintojas KEMET
apibūdinimas CAP TANT 82UF 75V 10% AXIAL "Lead Free Status / RoHS" statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
Galimas kiekis 5598 pcs Duomenų lapas T198B826K075AS.pdf
Įtampa - Įvertinta 75V Įveskite Hermetically Sealed
Tolerancija ±10% Dydis / Matmenys 0.312" Dia x 0.641" L (7.92mm x 16.28mm)
Serija T198 Pakuotė Bulk
Paketas / dėžutė Axial Kiti vardai 399-3433
T198B826K075AS7340
Darbinė temperatūra -55°C ~ 200°C Montavimo tipas Through Hole
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Gamintojo dydžio kodas B
Lifetime @ Temp. - "Lead Spacing" -
"Lead Free Status / RoHS" statusas Contains lead / RoHS non-compliant Aukštis - sėdi (maks.) -
funkcijos Wet Tantalum Gedimo greitis -
ESR (ekvivalentiškas serijos pasipriešinimas) 2.46 Ohm Išsamus aprašymas 82µF Hermetically Sealed Tantalum Capacitors 75V Axial 2.46 Ohm
Talpa 82µF