SRR08F105KGS
KEMETKEMET
KEMET
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: SRR08F105KGS
Gamintojas / Gamintojas: KEMET
Prekės aprašymas CAP CER 1UF 200V X7R RADIAL
Duomenų lapai: SRR08F105KGS.pdf
RoHs statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Akcijų būklė 651 pcs stock
Laivas iš Honkongas
Siuntimo būdas DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 651 pcs
standartinė kaina (JAV doleriais)
10 pcs
  • Pranešimas
SRR08F105KGS specifikacijos
Dalies numeris SRR08F105KGS Gamintojas KEMET
apibūdinimas CAP CER 1UF 200V X7R RADIAL "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 651 pcs Duomenų lapas SRR08F105KGS.pdf
Įtampa - Įvertinta 200V Tolerancija ±10%
Storis (maks.) - Temperatūros koeficientas X7R
Dydis / Matmenys 0.200" L x 0.100" W (5.08mm x 2.54mm) Serija SRR
Reitingai - Pakuotė Bulk
Paketas / dėžutė Radial Darbinė temperatūra -55°C ~ 125°C
Montavimo tipas Through Hole Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 54 Weeks Švino stilius Straight
"Lead Spacing" 0.200" (5.08mm) "Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant
Aukštis - sėdi (maks.) 0.200" (5.08mm) funkcijos High Temperature
Gedimo greitis - Išsamus aprašymas 1µF ±10% 200V Ceramic Capacitor X7R Radial
Talpa 1µF Programos General Purpose