SM22B104K102B
KEMETKEMET
KEMET
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: SM22B104K102B
Gamintojas / Gamintojas: KEMET
Prekės aprašymas CAP CER 0.1UF 1KV X7R RADIAL
Duomenų lapai: SM22B104K102B.pdf
RoHs statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Akcijų būklė 595 pcs stock
Laivas iš Honkongas
Siuntimo būdas DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 595 pcs
standartinė kaina (JAV doleriais)
10 pcs
  • Pranešimas
SM22B104K102B specifikacijos
Dalies numeris SM22B104K102B Gamintojas KEMET
apibūdinimas CAP CER 0.1UF 1KV X7R RADIAL "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 595 pcs Duomenų lapas SM22B104K102B.pdf
Įtampa - Įvertinta 1000V (1kV) Tolerancija ±10%
Storis (maks.) 0.180" (4.57mm) Temperatūros koeficientas X7R
Dydis / Matmenys 0.250" L x 0.200" W (6.35mm x 5.08mm) Serija SM
Reitingai - Pakuotė Bulk
Paketas / dėžutė Nonstandard SMD Darbinė temperatūra -55°C ~ 125°C
Montavimo tipas Surface Mount, MLCC Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 54 Weeks Švino stilius J-Lead
"Lead Spacing" - "Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant
Aukštis - sėdi (maks.) - funkcijos High Voltage
Gedimo greitis - Išsamus aprašymas 0.1µF ±10% 1000V (1kV) Ceramic Capacitor X7R Nonstandard SMD
Talpa 0.1µF Programos General Purpose