SBCP-80HY680H
KEMETKEMET
SBCP-80HY680H Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: SBCP-80HY680H
Gamintojas / Gamintojas: KEMET
Prekės aprašymas FIXED IND 68UH 1.7A 160 MOHM TH
Duomenų lapai: 1.SBCP-80HY680H.pdf2.SBCP-80HY680H.pdf
  • Pranešimas
SBCP-80HY680H specifikacijos
Dalies numeris SBCP-80HY680H Gamintojas KEMET
apibūdinimas FIXED IND 68UH 1.7A 160 MOHM TH "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 77180 pcs Duomenų lapas 1.SBCP-80HY680H.pdf2.SBCP-80HY680H.pdf
Įveskite Wirewound Tolerancija ±10%
Dydis / Matmenys 0.374" Dia (9.50mm) Ekranavimas Unshielded
Serija SBCP Reitingai -
Q @ Freq - Pakuotė Tape & Reel (TR)
Paketas / dėžutė Radial, Vertical Cylinder Darbinė temperatūra -
Montavimo tipas Through Hole Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Medžiaga - branduolys Ferrite Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 54 Weeks
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Induktyvumo dažnumas - bandymas 10kHz
Induktyvumas 68µH Aukštis - sėdi (maks.) 0.433" (11.00mm)
Dažnis - savarankiškas rezonansas - Išsamus aprašymas 68µH Unshielded Wirewound Inductor 1.7A 160 mOhm Max Radial, Vertical Cylinder
DC rezistorius (DCR) 160 mOhm Max Dabartinis įvertinimas 1.7A
Dabartinis - sodrumas 1.8A