SBCP-47HY2R2B
KEMETKEMET
SBCP-47HY2R2B Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: SBCP-47HY2R2B
Gamintojas / Gamintojas: KEMET
Prekės aprašymas FIXED IND 2.2UH 2.6A 29 MOHM TH
Duomenų lapai: 1.SBCP-47HY2R2B.pdf2.SBCP-47HY2R2B.pdf
  • Pranešimas
SBCP-47HY2R2B specifikacijos
Dalies numeris SBCP-47HY2R2B Gamintojas KEMET
apibūdinimas FIXED IND 2.2UH 2.6A 29 MOHM TH "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 139104 pcs Duomenų lapas 1.SBCP-47HY2R2B.pdf2.SBCP-47HY2R2B.pdf
Įveskite Wirewound Tolerancija ±20%
Dydis / Matmenys 0.197" Dia (5.00mm) Ekranavimas Unshielded
Serija SBCP Reitingai -
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Induktyvumo dažnumas - bandymas 10kHz
Induktyvumas 2.2µH Aukštis - sėdi (maks.) 0.295" (7.50mm)
Dažnis - savarankiškas rezonansas - Išsamus aprašymas 2.2µH Unshielded Wirewound Inductor 2.6A 29 mOhm Max Radial, Vertical Cylinder
DC rezistorius (DCR) 29 mOhm Max Dabartinis įvertinimas 2.6A
Dabartinis - sodrumas 3.2A