SBC8-100-692
KEMETKEMET
SBC8-100-692 Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: SBC8-100-692
Gamintojas / Gamintojas: KEMET
Prekės aprašymas FIXED IND 10UH 6.9A 20 MOHM TH
Duomenų lapai: SBC8-100-692.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
900 pcs
  • Pranešimas
SBC8-100-692 specifikacijos
Dalies numeris SBC8-100-692 Gamintojas KEMET
apibūdinimas FIXED IND 10UH 6.9A 20 MOHM TH "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 76094 pcs Duomenų lapas SBC8-100-692.pdf
Įveskite Wirewound Tolerancija ±20%
Dydis / Matmenys 0.591" Dia (15.00mm) Ekranavimas Unshielded
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Induktyvumo dažnumas - bandymas 10kHz
Induktyvumas 10µH Aukštis - sėdi (maks.) 0.748" (19.00mm)
Dažnis - savarankiškas rezonansas - Išsamus aprašymas 10µH Unshielded Wirewound Inductor 6.9A 20 mOhm Max Radial, Vertical Cylinder
DC rezistorius (DCR) 20 mOhm Max Dabartinis įvertinimas 6.9A
Dabartinis - sodrumas 11.8A