SBC4-470-162
KEMETKEMET
SBC4-470-162 Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: SBC4-470-162
Gamintojas / Gamintojas: KEMET
Prekės aprašymas FIXED IND 47UH 1.6A 110 MOHM TH
Duomenų lapai: SBC4-470-162.pdf
  • Pranešimas
SBC4-470-162 specifikacijos
Dalies numeris SBC4-470-162 Gamintojas KEMET
apibūdinimas FIXED IND 47UH 1.6A 110 MOHM TH "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 122448 pcs Duomenų lapas SBC4-470-162.pdf
Įveskite Wirewound Tolerancija ±10%
Dydis / Matmenys 0.354" Dia (9.00mm) Ekranavimas Unshielded
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Induktyvumo dažnumas - bandymas 10kHz
Induktyvumas 47µH Aukštis - sėdi (maks.) 0.472" (12.00mm)
Dažnis - savarankiškas rezonansas - Išsamus aprašymas 47µH Unshielded Wirewound Inductor 1.6A 110 mOhm Max Radial, Vertical Cylinder
DC rezistorius (DCR) 110 mOhm Max Dabartinis įvertinimas 1.6A
Dabartinis - sodrumas 2.1A