SBC1-3R3-232
KEMETKEMET
SBC1-3R3-232 Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: SBC1-3R3-232
Gamintojas / Gamintojas: KEMET
Prekės aprašymas FIXED IND 3.3UH 2.3A 40 MOHM TH
Duomenų lapai: SBC1-3R3-232.pdf
  • Pranešimas
SBC1-3R3-232 specifikacijos
Dalies numeris SBC1-3R3-232 Gamintojas KEMET
apibūdinimas FIXED IND 3.3UH 2.3A 40 MOHM TH "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 239823 pcs Duomenų lapas SBC1-3R3-232.pdf
Įveskite Wirewound Tolerancija ±20%
Dydis / Matmenys 0.217" Dia (5.50mm) Ekranavimas Unshielded
Serija SBC Reitingai -
Q @ Freq - Pakuotė Bulk
Paketas / dėžutė Radial, Vertical Cylinder Darbinė temperatūra -
Montavimo tipas Through Hole Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Medžiaga - branduolys Ferrite Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 54 Weeks
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Induktyvumo dažnumas - bandymas 10kHz
Induktyvumas 3.3µH Aukštis - sėdi (maks.) 0.335" (8.50mm)
Dažnis - savarankiškas rezonansas - Išsamus aprašymas 3.3µH Unshielded Wirewound Inductor 2.3A 40 mOhm Max Radial, Vertical Cylinder
DC rezistorius (DCR) 40 mOhm Max Dabartinis įvertinimas 2.3A
Dabartinis - sodrumas 2.7A