S501LF357V2R7A
KEMETKEMET
S501LF357V2R7A Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: S501LF357V2R7A
Gamintojas / Gamintojas: KEMET
Prekės aprašymas CAP 350F -5% +10% 2.7V T/H
Duomenų lapai: S501LF357V2R7A.pdf
  • Pranešimas
S501LF357V2R7A specifikacijos
Dalies numeris S501LF357V2R7A Gamintojas KEMET
apibūdinimas CAP 350F -5% +10% 2.7V T/H "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 4083 pcs Duomenų lapas S501LF357V2R7A.pdf
Įtampa - Įvertinta 2.7V Tolerancija -5%, +10%
Nutraukimas PC Pins Dydis / Matmenys 1.378" Dia (35.00mm)
Serija S501 Pakuotė Bulk
Paketas / dėžutė Radial, Can - Snap-In Kiti vardai 399-11546
Darbinė temperatūra -40°C ~ 65°C Montavimo tipas Through Hole
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Lifetime @ Temp. 1000 Hrs @ 65°C
"Lead Spacing" 0.394" (10.00mm) "Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant
Aukštis - sėdi (maks.) 2.402" (61.00mm) ESR (ekvivalentiškas serijos pasipriešinimas) 3.1 mOhm @ 1kHz
Išsamus aprašymas 350F (EDLC) Supercapacitor 2.7V Radial, Can - Snap-In 3.1 mOhm @ 1kHz 1000 Hrs @ 65°C Talpa 350F