R76QD0470SE00K
KEMETKEMET
R76QD0470SE00K Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: R76QD0470SE00K
Gamintojas / Gamintojas: KEMET
Prekės aprašymas CAP FILM 470PF 10% 1KVDC RADIAL
Duomenų lapai: R76QD0470SE00K.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
  • Pranešimas
R76QD0470SE00K specifikacijos
Dalies numeris R76QD0470SE00K Gamintojas KEMET
apibūdinimas CAP FILM 470PF 10% 1KVDC RADIAL "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 288899 pcs Duomenų lapas R76QD0470SE00K.pdf
Įtampos įvertinimas - DC 1000V (1kV) Įtampos įvertinimas - AC 400V
Tolerancija ±10% Nutraukimas PC Pins
Dydis / Matmenys 0.394" L x 0.118" W (10.00mm x 3.00mm) Serija R76
Reitingai AEC-Q200 Pakuotė Bulk
Paketas / dėžutė Radial Kiti vardai 399-13449
Darbinė temperatūra -55°C ~ 105°C Montavimo tipas Through Hole
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 20 Weeks
"Lead Spacing" 0.295" (7.50mm) "Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant
Aukštis - sėdi (maks.) 0.315" (8.00mm) funkcijos -
Dielektrinė medžiaga Polypropylene (PP), Metallized Išsamus aprašymas 470pF Film Capacitor 400V 1000V (1kV) Polypropylene (PP), Metallized Radial
Talpa 470pF Programos Automotive; High Frequency, Switching; High Pulse, DV/DT