R75PD1680DQ40J
KEMETKEMET
R75PD1680DQ40J Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: R75PD1680DQ40J
Gamintojas / Gamintojas: KEMET
Prekės aprašymas CAP FILM 6800PF 5% 630VDC RADIAL
Duomenų lapai: R75PD1680DQ40J.pdf
  • Pranešimas
R75PD1680DQ40J specifikacijos
Dalies numeris R75PD1680DQ40J Gamintojas KEMET
apibūdinimas CAP FILM 6800PF 5% 630VDC RADIAL "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 342260 pcs Duomenų lapas R75PD1680DQ40J.pdf
Įtampos įvertinimas - DC 630V Įtampos įvertinimas - AC 250V
Tolerancija ±5% Nutraukimas PC Pins
Dydis / Matmenys 0.394" L x 0.157" W (10.00mm x 4.00mm) Serija R75
Reitingai AEC-Q200 Pakuotė Cut Tape (CT)
Paketas / dėžutė Radial Kiti vardai 399-13447-1
Darbinė temperatūra -55°C ~ 105°C Montavimo tipas Through Hole
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 22 Weeks
"Lead Spacing" 0.295" (7.50mm) "Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant
Aukštis - sėdi (maks.) 0.354" (9.00mm) funkcijos -
Dielektrinė medžiaga Polypropylene (PP), Metallized Išsamus aprašymas 6800pF Film Capacitor 250V 630V Polypropylene (PP), Metallized Radial
Talpa 6800pF Programos Automotive; High Frequency, Switching; High Pulse, DV/DT