R75MN41504030J
Produkto peržiūra
Dalies numeris: R75MN41504030J
Gamintojas / Gamintojas: KEMET
Prekės aprašymas CAP FILM 1.5UF 5% 400VDC T/H
Duomenų lapai: 1.R75MN41504030J.pdf2.R75MN41504030J.pdf
  • Pranešimas
R75MN41504030J specifikacijos
Dalies numeris R75MN41504030J Gamintojas KEMET
apibūdinimas CAP FILM 1.5UF 5% 400VDC T/H "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 95586 pcs Duomenų lapas 1.R75MN41504030J.pdf2.R75MN41504030J.pdf
Įtampos įvertinimas - DC 400V Įtampos įvertinimas - AC 220V
Tolerancija ±5% Nutraukimas PC Pins
Dydis / Matmenys 1.043" L x 0.512" W (26.50mm x 13.00mm) Serija R75
Reitingai AEC-Q200 Pakuotė Bulk
Paketas / dėžutė Radial Kiti vardai 399-18301
75MN41504030J
Darbinė temperatūra -55°C ~ 105°C Montavimo tipas Through Hole
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) Not Applicable Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 22 Weeks
"Lead Spacing" 0.886" (22.50mm) "Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant
Aukštis - sėdi (maks.) 0.870" (22.10mm) funkcijos -
Dielektrinė medžiaga Polypropylene (PP), Metallized Išsamus aprašymas 1.5µF Film Capacitor 220V 400V Polypropylene (PP), Metallized Radial
Talpa 1.5µF Programos Automotive; High Frequency, Switching; High Pulse, DV/DT