R73UI0100SE03J
KEMETKEMET
R73UI0100SE03J Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: R73UI0100SE03J
Gamintojas / Gamintojas: KEMET
Prekės aprašymas CAP FILM 100PF 5% 2KVDC RADIAL
Duomenų lapai: R73UI0100SE03J.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
  • Pranešimas
R73UI0100SE03J specifikacijos
Dalies numeris R73UI0100SE03J Gamintojas KEMET
apibūdinimas CAP FILM 100PF 5% 2KVDC RADIAL "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 210642 pcs Duomenų lapas R73UI0100SE03J.pdf
Įtampos įvertinimas - DC 2000V (2kV) Įtampos įvertinimas - AC 500V
Tolerancija ±5% Nutraukimas PC Pins
Dydis / Matmenys 0.709" L x 0.197" W (18.00mm x 5.00mm) Serija R73
Reitingai - Pakuotė Bulk
Paketas / dėžutė Radial Kiti vardai 399-7653
73UI0100SE03J
Darbinė temperatūra -55°C ~ 105°C Montavimo tipas Through Hole
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 25 Weeks
"Lead Spacing" 0.591" (15.00mm) "Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant
Aukštis - sėdi (maks.) 0.433" (11.00mm) funkcijos -
Dielektrinė medžiaga Polypropylene (PP), Metallized Išsamus aprašymas 100pF Film Capacitor 500V 2000V (2kV) Polypropylene (PP), Metallized Radial
Talpa 100pF Programos DC Link, DC Filtering; High Frequency, Switching; High Pulse, DV/DT