R71VN41004030K
KEMETKEMET
R71VN41004030K Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: R71VN41004030K
Gamintojas / Gamintojas: KEMET
Prekės aprašymas CAP FILM 1UF 10% 520VDC RADIAL
Duomenų lapai: R71VN41004030K.pdf
10 pcs
100 pcs
500 pcs
  • Pranešimas
R71VN41004030K specifikacijos
Dalies numeris R71VN41004030K Gamintojas KEMET
apibūdinimas CAP FILM 1UF 10% 520VDC RADIAL "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 160543 pcs Duomenų lapas R71VN41004030K.pdf
Įtampos įvertinimas - DC 520V Įtampos įvertinimas - AC 250V
Tolerancija ±10% Nutraukimas PC Pins
Dydis / Matmenys 1.043" L x 0.394" W (26.50mm x 10.00mm) Serija R71
Reitingai - Pakuotė Bulk
Paketas / dėžutė Radial Kiti vardai 399-12526
71VN41004030K
Darbinė temperatūra -40°C ~ 110°C Montavimo tipas Through Hole
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 34 Weeks
"Lead Spacing" 0.886" (22.50mm) "Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant
Aukštis - sėdi (maks.) 0.732" (18.60mm) funkcijos -
Dielektrinė medžiaga Polypropylene (PP), Metallized Išsamus aprašymas 1µF Film Capacitor 250V 520V Polypropylene (PP), Metallized Radial
Talpa 1µF Programos High Frequency, Switching; High Pulse, DV/DT; Power Factor Correction (PFC)