R71QR42204010K
KEMETKEMET
R71QR42204010K Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: R71QR42204010K
Gamintojas / Gamintojas: KEMET
Prekės aprašymas CAP FILM 2.2UF 10% 1KVDC RADIAL
Duomenų lapai: R71QR42204010K.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
10 pcs
128 pcs
512 pcs
  • Pranešimas
R71QR42204010K specifikacijos
Dalies numeris R71QR42204010K Gamintojas KEMET
apibūdinimas CAP FILM 2.2UF 10% 1KVDC RADIAL "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 71440 pcs Duomenų lapas R71QR42204010K.pdf
Įtampos įvertinimas - DC 1000V (1kV) Įtampos įvertinimas - AC 275V
Tolerancija ±10% Nutraukimas PC Pins
Dydis / Matmenys 1.260" L x 0.709" W (32.00mm x 18.00mm) Serija R71
Reitingai - Pakuotė Bulk
Paketas / dėžutė Radial Kiti vardai 399-12823
71QR42204010K
Darbinė temperatūra -40°C ~ 110°C Montavimo tipas Through Hole
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 25 Weeks
"Lead Spacing" 1.083" (27.50mm) "Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant
Aukštis - sėdi (maks.) 1.303" (33.10mm) funkcijos -
Dielektrinė medžiaga Polypropylene (PP), Metallized Išsamus aprašymas 2.2µF Film Capacitor 275V 1000V (1kV) Polypropylene (PP), Metallized Radial
Talpa 2.2µF Programos High Frequency, Switching; High Pulse, DV/DT; Power Factor Correction (PFC)