R71MI41504030K
KEMETKEMET
R71MI41504030K Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: R71MI41504030K
Gamintojas / Gamintojas: KEMET
Prekės aprašymas CAP FILM 1.5UF 10% 420VDC RADIAL
Duomenų lapai: R71MI41504030K.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
  • Pranešimas
R71MI41504030K specifikacijos
Dalies numeris R71MI41504030K Gamintojas KEMET
apibūdinimas CAP FILM 1.5UF 10% 420VDC RADIAL "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 146702 pcs Duomenų lapas R71MI41504030K.pdf
Įtampos įvertinimas - DC 420V Įtampos įvertinimas - AC 220V
Tolerancija ±10% Nutraukimas PC Pins
Dydis / Matmenys 0.709" L x 0.433" W (18.00mm x 11.00mm) Serija R71
Reitingai - Pakuotė Bulk
Paketas / dėžutė Radial Kiti vardai 399-12511
71MI41504030K
Darbinė temperatūra -40°C ~ 110°C Montavimo tipas Through Hole
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 12 Weeks
"Lead Spacing" 0.591" (15.00mm) "Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant
Aukštis - sėdi (maks.) 0.752" (19.10mm) funkcijos -
Dielektrinė medžiaga Polypropylene (PP), Metallized Išsamus aprašymas 1.5µF Film Capacitor 220V 420V Polypropylene (PP), Metallized Radial
Talpa 1.5µF Programos High Frequency, Switching; High Pulse, DV/DT; Power Factor Correction (PFC)