R60PF22205040K
KEMETKEMET
R60PF22205040K Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: R60PF22205040K
Gamintojas / Gamintojas: KEMET
Prekės aprašymas CAP FILM 0.022UF 10% 630VDC RAD
Duomenų lapai: R60PF22205040K.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
  • Pranešimas
R60PF22205040K specifikacijos
Dalies numeris R60PF22205040K Gamintojas KEMET
apibūdinimas CAP FILM 0.022UF 10% 630VDC RAD "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 401114 pcs Duomenų lapas R60PF22205040K.pdf
Įtampos įvertinimas - DC 630V Įtampos įvertinimas - AC 220V
Tolerancija ±10% Nutraukimas PC Pins
Dydis / Matmenys 0.512" L x 0.157" W (13.00mm x 4.00mm) Serija R60
Reitingai AEC-Q200 Pakuotė Bulk
Paketas / dėžutė Radial Kiti vardai 399-12493
60PF22205040K
Darbinė temperatūra -55°C ~ 105°C Montavimo tipas Through Hole
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 29 Weeks
"Lead Spacing" 0.394" (10.00mm) "Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant
Aukštis - sėdi (maks.) 0.394" (10.00mm) funkcijos -
Dielektrinė medžiaga Polyester, Polyethylene Terephthalate (PET), Metallized Išsamus aprašymas 0.022µF Film Capacitor 220V 630V Polyester, Polyethylene Terephthalate (PET), Metallized Radial
Talpa 0.022µF Programos Automotive