R60ER51005040K
KEMETKEMET
R60ER51005040K Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: R60ER51005040K
Gamintojas / Gamintojas: KEMET
Prekės aprašymas CAP FILM 10UF 10% 100VDC RADIAL
Duomenų lapai: R60ER51005040K.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
  • Pranešimas
R60ER51005040K specifikacijos
Dalies numeris R60ER51005040K Gamintojas KEMET
apibūdinimas CAP FILM 10UF 10% 100VDC RADIAL "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 55264 pcs Duomenų lapas R60ER51005040K.pdf
Įtampos įvertinimas - DC 100V Įtampos įvertinimas - AC 63V
Tolerancija ±10% Nutraukimas PC Pins
Dydis / Matmenys 1.260" L x 0.354" W (32.00mm x 9.00mm) Serija R60
Reitingai - Pakuotė Bulk
Paketas / dėžutė Radial Kiti vardai 399-12465
60ER51005040K
Darbinė temperatūra -55°C ~ 105°C Montavimo tipas Through Hole
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 21 Weeks
"Lead Spacing" 1.083" (27.50mm) "Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant
Aukštis - sėdi (maks.) 0.709" (18.00mm) funkcijos -
Dielektrinė medžiaga Polyester, Polyethylene Terephthalate (PET), Metallized Išsamus aprašymas 10µF Film Capacitor 63V 100V Polyester, Polyethylene Terephthalate (PET), Metallized Radial
Talpa 10µF Programos General Purpose