R60EF4100506AJ
KEMETKEMET
R60EF4100506AJ Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: R60EF4100506AJ
Gamintojas / Gamintojas: KEMET
Prekės aprašymas CAP FILM 1UF 5% 100VDC RADIAL
Duomenų lapai: R60EF4100506AJ.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
  • Pranešimas
R60EF4100506AJ specifikacijos
Dalies numeris R60EF4100506AJ Gamintojas KEMET
apibūdinimas CAP FILM 1UF 5% 100VDC RADIAL "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 208698 pcs Duomenų lapas R60EF4100506AJ.pdf
Įtampos įvertinimas - DC 100V Įtampos įvertinimas - AC 63V
Tolerancija ±5% Nutraukimas PC Pins
Dydis / Matmenys 0.512" L x 0.197" W (13.00mm x 5.00mm) Serija R60
Reitingai AEC-Q200 Pakuotė Bulk
Paketas / dėžutė Radial Kiti vardai 399-11497
Darbinė temperatūra -55°C ~ 105°C Montavimo tipas Through Hole
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 14 Weeks
"Lead Spacing" 0.394" (10.00mm) "Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant
Aukštis - sėdi (maks.) 0.472" (12.00mm) funkcijos -
Dielektrinė medžiaga Polyester, Polyethylene Terephthalate (PET), Metallized - Stacked Išsamus aprašymas 1µF Film Capacitor 63V 100V Polyester, Polyethylene Terephthalate (PET), Metallized - Stacked Radial
Talpa 1µF Programos Automotive