R60DN51005030J
KEMETKEMET
R60DN51005030J Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: R60DN51005030J
Gamintojas / Gamintojas: KEMET
Prekės aprašymas CAP FILM 10UF 5% 63VDC RADIAL
Duomenų lapai: R60DN51005030J.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
  • Pranešimas
R60DN51005030J specifikacijos
Dalies numeris R60DN51005030J Gamintojas KEMET
apibūdinimas CAP FILM 10UF 5% 63VDC RADIAL "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 80117 pcs Duomenų lapas R60DN51005030J.pdf
Įtampos įvertinimas - DC 63V Įtampos įvertinimas - AC 40V
Tolerancija ±5% Nutraukimas PC Pins
Dydis / Matmenys 1.043" L x 0.335" W (26.50mm x 8.50mm) Serija R60
Reitingai AEC-Q200 Pakuotė Bulk
Paketas / dėžutė Radial Kiti vardai 399-11495
Darbinė temperatūra -55°C ~ 105°C Montavimo tipas Through Hole
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 27 Weeks
"Lead Spacing" 0.886" (22.50mm) "Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant
Aukštis - sėdi (maks.) 0.709" (18.00mm) funkcijos -
Dielektrinė medžiaga Polyester, Polyethylene Terephthalate (PET), Metallized Išsamus aprašymas 10µF Film Capacitor 40V 63V Polyester, Polyethylene Terephthalate (PET), Metallized Radial
Talpa 10µF Programos Automotive