R46KN422040P0M
KEMETKEMET
R46KN422040P0M Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: R46KN422040P0M
Gamintojas / Gamintojas: KEMET
Prekės aprašymas CAP FILM 2.2UF 20% 560VDC RADIAL
Duomenų lapai: R46KN422040P0M.pdf
  • Pranešimas
R46KN422040P0M specifikacijos
Dalies numeris R46KN422040P0M Gamintojas KEMET
apibūdinimas CAP FILM 2.2UF 20% 560VDC RADIAL "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 106337 pcs Duomenų lapas R46KN422040P0M.pdf
Įtampos įvertinimas - DC 560V Įtampos įvertinimas - AC 275V
Tolerancija ±20% Nutraukimas PC Pins
Dydis / Matmenys 1.043" L x 0.512" W (26.50mm x 13.00mm) Serija R46
Reitingai X2 Pakuotė Bulk
Paketas / dėžutė Radial Kiti vardai 399-12708
46KN422040P0M
Darbinė temperatūra -40°C ~ 110°C Montavimo tipas Through Hole
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) Not Applicable Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 24 Weeks
"Lead Spacing" 0.886" (22.50mm) "Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant
Aukštis - sėdi (maks.) 0.870" (22.10mm) funkcijos -
Dielektrinė medžiaga Polypropylene (PP), Metallized Išsamus aprašymas 2.2µF Film Capacitor 275V 560V Polypropylene (PP), Metallized Radial
Talpa 2.2µF Programos EMI, RFI Suppression