R46KI24705001K
KEMETKEMET
R46KI24705001K Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: R46KI24705001K
Gamintojas / Gamintojas: KEMET
Prekės aprašymas CAP FILM 0.047UF 10% 560VDC RAD
Duomenų lapai: R46KI24705001K.pdf
  • Pranešimas
R46KI24705001K specifikacijos
Dalies numeris R46KI24705001K Gamintojas KEMET
apibūdinimas CAP FILM 0.047UF 10% 560VDC RAD "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 625653 pcs Duomenų lapas R46KI24705001K.pdf
Įtampos įvertinimas - DC 560V Įtampos įvertinimas - AC 275V
Tolerancija ±10% Nutraukimas PC Pins
Dydis / Matmenys 0.709" L x 0.197" W (18.00mm x 5.00mm) Serija R46
Reitingai X2 Pakuotė Bulk
Paketas / dėžutė Radial Kiti vardai 399-9647
Darbinė temperatūra -40°C ~ 110°C Montavimo tipas Through Hole
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) Not Applicable Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 27 Weeks
"Lead Spacing" 0.591" (15.00mm) "Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant
Aukštis - sėdi (maks.) 0.437" (11.10mm) funkcijos -
Dielektrinė medžiaga Polypropylene (PP), Metallized Išsamus aprašymas 0.047µF Film Capacitor 275V 560V Polypropylene (PP), Metallized Radial
Talpa 0.047µF Programos EMI, RFI Suppression