R463R433040M2K
KEMETKEMET
R463R433040M2K Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: R463R433040M2K
Gamintojas / Gamintojas: KEMET
Prekės aprašymas CAP FILM 3.3UF 10% 630VDC RAD
Duomenų lapai: R463R433040M2K.pdf
  • Pranešimas
R463R433040M2K specifikacijos
Dalies numeris R463R433040M2K Gamintojas KEMET
apibūdinimas CAP FILM 3.3UF 10% 630VDC RAD "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 67331 pcs Duomenų lapas R463R433040M2K.pdf
Įtampos įvertinimas - DC 630V Įtampos įvertinimas - AC 310V
Tolerancija ±10% Nutraukimas PC Pins
Dydis / Matmenys 1.260" L x 0.709" W (32.00mm x 18.00mm) Serija R46
Reitingai X2 Pakuotė Bulk
Paketas / dėžutė Radial Kiti vardai 399-13730
Darbinė temperatūra -40°C ~ 110°C Montavimo tipas Through Hole
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) Not Applicable Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 25 Weeks
"Lead Spacing" 1.083" (27.50mm) "Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant
Aukštis - sėdi (maks.) 1.303" (33.10mm) funkcijos -
Dielektrinė medžiaga Polypropylene (PP), Metallized Išsamus aprašymas 3.3µF Film Capacitor 310V 630V Polypropylene (PP), Metallized Radial
Talpa 3.3µF Programos EMI, RFI Suppression