R463N410000N2M
KEMETKEMET
R463N410000N2M Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: R463N410000N2M
Gamintojas / Gamintojas: KEMET
Prekės aprašymas CAP FILM 1UF 20% 630VDC RADIAL
Duomenų lapai: R463N410000N2M.pdf
  • Pranešimas
R463N410000N2M specifikacijos
Dalies numeris R463N410000N2M Gamintojas KEMET
apibūdinimas CAP FILM 1UF 20% 630VDC RADIAL "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 181797 pcs Duomenų lapas R463N410000N2M.pdf
Įtampos įvertinimas - DC 630V Įtampos įvertinimas - AC 310V
Tolerancija ±20% Nutraukimas PC Pins
Dydis / Matmenys 1.043" L x 0.394" W (26.50mm x 10.00mm) Serija R46
Reitingai X2 Pakuotė Bulk
Paketas / dėžutė Radial Kiti vardai 399-5870
Darbinė temperatūra -40°C ~ 110°C Montavimo tipas Through Hole
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) Not Applicable Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 20 Weeks
"Lead Spacing" 0.886" (22.50mm) "Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant
Aukštis - sėdi (maks.) 0.732" (18.60mm) funkcijos -
Dielektrinė medžiaga Polypropylene (PP), Metallized Išsamus aprašymas 1µF Film Capacitor 310V 630V Polypropylene (PP), Metallized Radial
Talpa 1µF Programos EMI, RFI Suppression