R463F310050M1M
KEMETKEMET
R463F310050M1M Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: R463F310050M1M
Gamintojas / Gamintojas: KEMET
Prekės aprašymas CAP FILM 0.1UF 20% 630VDC RADIAL
Duomenų lapai: R463F310050M1M.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
  • Pranešimas
R463F310050M1M specifikacijos
Dalies numeris R463F310050M1M Gamintojas KEMET
apibūdinimas CAP FILM 0.1UF 20% 630VDC RADIAL "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 401027 pcs Duomenų lapas R463F310050M1M.pdf
Įtampos įvertinimas - DC 630V Įtampos įvertinimas - AC 310V
Tolerancija ±20% Nutraukimas PC Pins
Dydis / Matmenys 0.512" L x 0.236" W (13.00mm x 6.00mm) Serija R46
Reitingai X2 Pakuotė Bulk
Paketas / dėžutė Radial Kiti vardai 399-12423
463F310050M1M
Darbinė temperatūra -40°C ~ 110°C Montavimo tipas Through Hole
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) Not Applicable Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 24 Weeks
"Lead Spacing" 0.394" (10.00mm) "Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant
Aukštis - sėdi (maks.) 0.476" (12.10mm) funkcijos -
Dielektrinė medžiaga Polypropylene (PP), Metallized Išsamus aprašymas 0.1µF Film Capacitor 310V 630V Polypropylene (PP), Metallized Radial
Talpa 0.1µF Programos EMI, RFI Suppression