PEH169PA4100QB2
KEMETKEMET
PEH169PA4100QB2 Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: PEH169PA4100QB2
Gamintojas / Gamintojas: KEMET
Prekės aprašymas CAP ALUM 1000UF 100VDC SCREW
Duomenų lapai: PEH169PA4100QB2.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
  • Pranešimas
PEH169PA4100QB2 specifikacijos
Dalies numeris PEH169PA4100QB2 Gamintojas KEMET
apibūdinimas CAP ALUM 1000UF 100VDC SCREW "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 6837 pcs Duomenų lapas PEH169PA4100QB2.pdf
Įtampa - Įvertinta 100V Tolerancija -10%, +30%
Paviršiaus kalno žemės dydis - Dydis / Matmenys 1.378" Dia (35.00mm)
Serija PEH169 Reitingai -
Polarizacija Polar Pakuotė Bulk
Paketas / dėžutė Radial, Can - Screw Terminals Kiti vardai 399-12296
A472GC102Q100A
Darbinė temperatūra -40°C ~ 105°C Montavimo tipas Chassis Mount
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 15 Weeks
Lifetime @ Temp. 7000 Hrs @ 105°C "Lead Spacing" 0.512" (13.00mm)
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Aukštis - sėdi (maks.) 2.047" (52.00mm)
ESR (ekvivalentiškas serijos pasipriešinimas) 110 mOhm @ 100Hz Išsamus aprašymas 1000µF 100V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Screw Terminals 110 mOhm @ 100Hz 7000 Hrs @ 105°C
Talpa 1000µF Programos General Purpose